Menu
Dla mediów

Twój Partner w Biznesie

 

11 sierpnia 2017, 08:30

MAKRO Polska na Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Sieć hurtowni MAKRO Polska została partnerem ósmej edycji Europejskich Targów Produktów Regionalnych organizowanych przez Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury. Na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem w dniach 11-15 sierpnia br. na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, w tym konkursy, pokazy kulinarne i degustacje tradycyjnych wyrobów.

 

Europejskie Targi Produktów Regionalnych od ośmiu lat skupiają producentów tradycyjnych wyrobów z Polski i innych krajów. Głównym punktem tegorocznego programu jest konkurs na „Najlepszy Produkt Spożywczy”, w którym udział biorą wystawcy spożywczych produktów regionalnych. W jury zasiądzie m.in. Renata Wróbel – Dyrektor Obszaru Klientów Małopolska w MAKRO Polska. Finał konkursu wraz z ogłoszeniem wyników odbędzie się 14 sierpnia o godz. 17:00 na scenie Targów.

Z kolei 15 sierpnia w godzinach 11:00-14:30 odbędzie się konferencja i pokaz kulinarny z podhalańską jagnięciną i baraniną w roli głównej. Kucharze ze Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników zaprezentują, jak łączyć tradycję z nowoczesnością oraz tradycyjne wyroby regionalne z najnowszymi trendami w żywieniu. Sieć hurtowni MAKRO Polska dostarczy potrzebne do pokazu wysokiej jakości produkty marek własnych.

Kontakt dla mediów

Słowa kluczowe

MAKRO, MAKRO Polska

Inne formaty komunikatu