Menu
Dla mediów

Twój Partner w Biznesie

 

30 października 2017, 09:15

"Handel jest kobietą" - wideorelacja z gali (wideo)

Zaprszamy na wideorelację z gali "Handel jest kobietą", podczas której MAKRO Polska wyróżniło liderki handlu tradycyjnego. Na uczestniczki czekało również wiele atrakcji, w tym prelekcje, panel dyskusyjny, warsztaty ze stylizacji i autorelaksacji, profesjonalny makijaż i sesja zdjęciowa.

Październikowe spotkanie "Handel jest kobietą" w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie zainaugurowało cykl, którego celem jest  celebrowanie przedsiębiorczości wśród kobiet oraz docenienie ich za sukcesy i zaangażowanie w prowadzenie własnych biznesów, jakimi są sklepy spożywcze i spożywczo-przemysłowe. Podczas uroczystej gali, w której udział wzięło kilkadziesiąt liderek handlu tradycyjnego z całej Polski, wręczono wyróżnienia w trzech kategoriach: Innowacja w biznesie (Urszula Drągowska), Działanie na rzecz lokalnej społeczności (Elżbieta i Mirosława Dettlaff) oraz Kobieta Roku 2017 (Maria Urbańczyk). Zwyciężczynie otrzymały vouchery do SPA o wartości 1500 zł, ufundowane przez MAKRO Polska.

Na kilkadziesiąt uczestniczek z całej Polski czekało wiele atrakcji: prelekcje Malki Kafki, właścicielki sieci restauracji „Tel Aviv Urban Food” i Agnieszki Kramm, psycholog z Fundacji Miejsce Kobiet, panel dyskusyjny, zajęcia ze stylistką i warsztaty automasażu. Każda z pań miała także wykonany profesjonalny makijaż biznesowy, a następnie sesję portretową, z której zdjęcia otrzymała do własnych celów. Partnerami spotkania były: Fundacja Miejsce Kobiet oraz społeczność Sukces Na Obcasach. Patronat medialny nad cyklem objęły Wiadomości Handlowe – magazyn i portal profesjonalistów rynku handlowego, hurtowego i branży FMCG w Polsce i na świecie.

  

Wypowiedzi: Irmina Trefoń z MAKRO Polska, prowadząca galę "Handel jest kobietą" oraz prelegentki: Malka Kafka, właścicielka sieci restauracji Tel Aviv Urban Food i Agnieszka Kramm, psycholog z Fundacji Miejsce Kobiet.

Wypowiedzi: Elżbieta Dettlaff, laureatka w kategorii Działanie na rzecz lokalnej społeczności, Urszula Drągowska, laureatka w kateroii Kobieta innowacyjna w biznesie, Maria Urbańczyk, laureatka w kateorii Kobieta Roku.

Kontakt dla mediów

Słowa kluczowe

MAKRO, MAKRO Polska

Inne formaty komunikatu