Menu
Dla mediów

Twój Partner w Biznesie

 

18 stycznia 2018, 11:46

Ponad 81,4 mln zł dla noworodków! Foto- i wideorelacja z 26. Finału WOŚP

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się wynikiem ponad 81,4 mln zł. Pieniądze zostaną przekazane na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zbiórki odbywały się w całej Polsce, również w halach MAKRO Polska. Sieć hurtowni była także partnerem produktowym inicjatyw Fundacji Klubu Szefów Kuchni w ramach finału.

 

14 stycznia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie dla uczestników 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Fundacja Klubu Szefów Kuchni przygotowała różne atrakcje. Partnerem produktowym inicjatyw Fundacji była sieć hurtowni MAKRO Polska.

 

"Razem z szefami z Klubem Szefów Kuchni przygotowaliśmy 4500 litrów zupy pomidorowej z warzywami i wołowiną, która okazała się strzałem w dziesiątkę, świetnie rozgrzewa Warszawiaków w ten bardzo zimny dzień" - mówi Paweł Serafin, szef kuchni Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie. "Uczestniczymy również w specjalnie stworzonej restauracji pop-up, która serwuje wyśmienite dania dla zaproszonych gości" - dodaje Michał Grzywacz, szef kuchni pokazowej hali MAKRO nr 1 w Warszawie. Pieniądze zebrane za te wyjątkowe poczęstunki trafiły do puszek WOŚP.

 

"Pod Pałac Kultury przyjechało bardzo dużo osób, które chcą pomagać" - mówi Cezary Powała, szef kuchni pokazowej hali MAKRO nr 1 w Warszawie. "Przygotowania do finału rozpoczęły się pół roku temu i przebiegły bardzo sprawnie, m.in. dzięki wsparciu takich firm, jak MAKRO Polska" - wyjaśnia Jarek Walczyk, Prezes Prezes Fundacji Klubu Szefów Kuchni.

 

Dodatkowo sieć hurtowni przekazała na licytację szkolenia w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie oraz specjalną kolację "szytą na miarę", którą dla zwycięzcy aukcji przygotują Michał Grzywacz i Cezary Powała, szefowie kuchni pokazowej hali MAKRO nr 1 w Warszawie.

 

Zebrane fundusze zostaną przekazane na wyrównanie szans leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

 

Załączniki

26 Final WOSP (1).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (2).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (3).jpg
rozmiar: 941 KB
typ: .jpg
26 Final WOSP (4).jpg
rozmiar: 940 KB
typ: .jpg
26 Final WOSP (5).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (6).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (7).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (8).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (9).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (10).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
26 Final WOSP (11).jpg
rozmiar: 1 MB
typ: .jpg
MAKRO i FKSK na WOSP.mp4
rozmiar: 12 MB
typ: .mp4

Kontakt dla mediów

Inne formaty komunikatu