Menu
Dla mediów

Twój Partner w Biznesie

 

Komunikaty prasowe

17 października 2017

Eksperci o programie Szef dla Młodych Talentów (wideo)

Dziewięć spotkań edukacyjnych, blisko 1100 uczestników z całej Polski, 15 staży w najlepszych polskich restauracjach, setki doświadczeń, tysiące inspiracji i niezliczona ilość wiedzy – tak można podsumować pierwszą odsłonę programu „Szef dla Młodych Talentów” prowadzonego przez MAKRO Polska. 20 października w Warszawie odbędzie się uroczyste otwarcie drugiej edycji. Na temat programu wypowiadają się eksperci: Paweł Oszczyk, Martin Castro i Malka Kafka.

więcej
16 października 2017

Co dziś na obiad? Coś kwaśnego! To ulubiony smak Polaków (wideo)

Jakie potrawy smakują nam najlepiej? Okazuje się, że kwaśne. To smak, który często obecny jest w naszej kuchni i to jego też szukamy w restauracjach. Gdy idziemy do restauracji, to najczęściej wybieramy lokal, który serwuje dania włoskie – takiej odpowiedzi udzieliło 81 proc. respondentów badania „Polska na Talerzu 2017”. Potrawy polskie wskazało 80 proc. zapytanych, a amerykańskie 63 proc.

więcej
11 października 2017

MAKRO Polska nagrodziło liderki handlu tradycyjnego

Znamy wyniki plebiscytu „Handel jest kobietą”, organizowanego przez sieć hurtowni MAKRO Polska. Wyróżnienia w trzech kategoriach wręczono na uroczystej gali 10 października w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie.

więcej
11 października 2017

Ostatnia szansa na nagrody od MAKRO Polska

Wycieczki do Madrytu i samochody Skoda Fabia to jedne z wielu nagród, jakie można zdobyć w ramach akcji „23. Urodziny ze smakiem” MAKRO Polska. Dodatkowo w sieci hurtowni czeka specjalna oferta produktów z Hiszpanii, z której pochodzi Michel Moran – ambasador kampanii.

więcej
10 października 2017

Jak zostać kucharzem? (wideo)

Z milimetrową precyzją potrafią kroić w kilka sekund, ich dania zachwycają smakiem i wyglądem – to tylko kilka cech, które wyróżniają dobrego kucharza. Wielu z tych umiejętności można się nauczyć i samemu zostać kucharzem. Jak zaczynali najlepsi?

więcej