Menu
Dla mediów

Twój Partner w Biznesie

 

Komunikaty prasowe

28 maja 2018

Re-otwarcie hali MAKRO w Opolu

Hala MAKRO w Opolu została poddana przebudowie w ramach długofalowej strategii dostosowania formatów do potrzeb lokalnych rynków. Obiekt zyskał m.in. unowocześniony układ stoisk, większą przestrzeń ekspozycyjną oraz nowe rozwiązania technologiczne. 22 maja odbyło się uroczyste re-otwarcie z atrakcjami dla klientów.

więcej

Informacja przeznaczona dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

Tak, wchodzę

24 maja 2018

Wino z polskiej winnicy na wyłączność dla MAKRO

MAKRO Polska jako pierwsza sieć handlowa w kraju wprowadziła do stałej oferty polską markę wina produkowaną na wyłączność. Linia Papkin produkowana jest przez lubuską winnicę Saint Vincent. Na półkach hal znajdują się wina ze szczepu Riesling i Regent.

więcej
21 maja 2018

Jakie tłuszcze stosować w kuchni? (wideo)

Tłuszcze mają ważne miejsce chyba w każdej kuchni. Niestety wielu z nas w dużych ilościach je te zwierzęce, które najzdrowsze nie są. Dużo lepiej jest spożywać tłuszcze roślinne, będące głównym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), potrzebnych człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

więcej
17 maja 2018

Ponad 200 uczniów szkół i klas gastronomicznych wzięło udział w Dniu Kariery zorganizowanym w Akademii Inspiracji MAKRO

Sieć hurtowni MAKRO Polska w ramach obchodów urodzin Akademii Inspiracji zorganizowała po raz pierwszy Dzień Kariery, w którym udział wzięło ponad 200 uczniów szkół i klas gastronomicznych z całej Polski. Celem wydarzenia było wsparcie młodzieży w rozwoju zawodowym i osobistym poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje prowadzone przez ekspertów firmy.

więcej