Menu
Dla mediów

Twój Partner w Biznesie

 

Wyniki wyszukiwania słowa kluczowego: „MAKRO Polska“

8 grudnia 2017

Karp na święta (i nie tylko) w MAKRO Polska

Sieć hurtowni MAKRO Polska oferuje szeroki wybór karpia w różnych formach. Ryby pochodzą od sprawdzonych dostawców oraz hodowane są w wyspecjalizowany sposób, dzięki czemu wyróżniają się mięsem wysokiej jakości.

więcej
21 listopada 2017

Dziczyzna w MAKRO Polska

Sieć hurtowni MAKRO Polska oferuje szeroki wybór mięs z dzikich zwierząt, m.in. dzika, sarny, jelenia czy gęsi. Dziczyzna wyróżnia się nie tylko smakiem, ale i właściwościami zdrowotnymi oraz coraz częściej gości w restauracyjnych menu.

więcej
8 listopada 2017

Polacy wydają coraz więcej na posiłki na mieście (wideo)

Polacy wydają coraz więcej w restauracjach. Kwota zostawiana w lokalach, zarówno w ciągu tygodnia, jak i podczas weekendowych wyjść, wynosi od 10 do 30 zł – takiej odpowiedzi udzieliło 32 proc. respondentów badania „Polska na Talerzu 2017”. Często szukamy miejsc, które oferują dobrą jakość i korzystną cenę. Co z napiwkami? Zostawiamy je coraz częściej.

więcej
6 listopada 2017

Renesans polskiej kuchni (wideo)

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat kuchnia polska była mocno zaniedbywana. Obecnie powoli się odradza. Z dużą chęcią sięgamy do naszej tradycji kulinarnej i czerpiemy z niej, co najlepsze. Co ważne, nie zamykamy się przy tym na wpływy kuchni zagranicznych, które mają nam wiele do zaoferowania - mówią eksperci programu Szef dla Młodych Talentów.

więcej
30 października 2017

"Handel jest kobietą" - wideorelacja z gali (wideo)

Zaprszamy na wideorelację z gali "Handel jest kobietą", podczas której MAKRO Polska wyróżniło liderki handlu tradycyjnego. Na uczestniczki czekało również wiele atrakcji, w tym prelekcje, panel dyskusyjny, warsztaty ze stylizacji i autorelaksacji, profesjonalny makijaż i sesja zdjęciowa.

więcej