Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
20 października 2010, 07:31

Wręczono nagrody zwycięzcom plebiscytu MAKRO na ulubioną gdańską restaurację

Wręczono nagrody zwycięzcom plebiscytu MAKRO na ulubioną gdańską restaurację. 11 października w Urzędzie Miejskim w Gdańsku odbyło się uroczyste przekazanie nagród trzem lokalom, które zdobyły najwyższe oceny klientów w plebiscycie „Moja ulubiona restauracja” oraz autorom najciekawszych zgłoszeń konkursowych.

1

Wręczenie nagród odbyło się w obecności przedstawicieli Urzędu Miasta Gdańska – organizatora akcji „Rozsmakuj się w Gdańsku – weekend za pół ceny” oraz MAKRO Cash & Carry – partnera tegorocznej edycji oraz organizatora plebiscytu „Moja ulubiona restauracja”.

Pierwszą nagrodę, w postaci bonu towarowego na zakupy w MAKRO o wartości 10.000 złotych, odebrał pan Florian Belgard – właściciel manufaktury słodyczy CIUCIU Cukier Artist.

2

Drugie miejsce zdobył słynny Bar pod Rybą, nagrodzony bonem o wartości 5.000 zł.

3

Trzecie miejsce przypadło Restauracji „Kresowej”, która otrzymała bon towarowy o wartości 2.000 zł.

4
5

O akcji

„Rozsmakuj się w Gdańsku – weekend za pół ceny” już po raz drugi zorganizował Urząd Miasta Gdańsk wraz z partnerami – firmą MAKRO Cash & Carry oraz licznymi restauracjami i instytucjami kultury usytuowanymi w obrębie Głównego Miasta. W ciągu weekendu 25 i 26 września gdańszczanie i turyści mogli zwiedzać wybrane muzea i galerie, korzystać z noclegów oraz posilać się w gdańskich restauracjach i kawiarniach za pół ceny! Istotnym elementem akcji był konkurs „Moja ulubiona restauracja” organizowany przez MAKRO Cash & Carry. Akcja „Rozsmakuj się w Gdańsku” ma na celu promocję miasta i jego najciekawszych miejsc – w tym także najlepszych lokali gastronomicznych.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska