Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
2024-01-01

Archiwum komunikatów:

22 lutego 2024

Już jutro rusza kolejna edycja loterii ODIDO

Loteria jest skierowana do klientów sieci ODIDO, którzy mają szansę zdobyć nagrodę spośród 252 nagród dziennych, 6 tygodniowych oraz główną w formie 3 kart przedpłaconych o wartości dziesięciu tysięcy złotych każda. Loteria rozpocznie się 23 lutego i potrwa do 4 kwietnia.  

więcej
13 lutego 2024

Premiera książki „Tutto Il Mare”

Sieć hurtowni MAKRO Polska we współpracy z Giancarlo Russo, ambasadorem kuchni włoskiej w Polsce, opublikowała książkę „Tutto Il Mare – Ryby i Owoce Morza.” Jej premiera odbyła się podczas uroczystej kolacji w łódzkim Orientarium. Wydarzenie było skierowane do klientów z branży HoReCa. Wzięło w nim udział 50 uczestników. Wśród nich byli między innymi przedstawiciele Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz firmy ACCOR.

więcej
18 stycznia 2024

MAKRO Polska w gronie najlepszych pracodawców

Siódmy rok z rzędu sieć hurtowni MAKRO Polska otrzymała prestiżowe tytuły Top Employer Polska 2024 oraz Top Employer Europe 2024. Wyróżnienia te świadczą o zaangażowaniu organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy poprzez wdrażanie wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i dobrych praktyk HR.

więcej
16 stycznia 2024

Blisko 600 lokali walczy o tytuł Najlepszej Restauracji 2024

Do końca stycznia trwa głosowanie w plebiscycie na „Najlepszą Restaurację 2024.” Konkurs organizowany jest w ramach programu Polskie Skarby Kulinarne przez sieć hurtowni MAKRO Polska. Głosy oddają konsumenci, którzy oceniają smak dań, wystrój oraz ogólne doświadczenie w restauracji.

więcej