Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
2022-01-01

Archiwum komunikatów:

22 grudnia 2022

Zielona transformacja w MAKRO Polska

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju MAKRO Polska prowadzi szereg działań mających na celu minimalizację negatywnego wpływu na środowisko. Do końca 2023 roku sieć hurtowni planuje przebudowę 2/3 swoich hal pod kątem rezygnacji z freonu w urządzeniach chłodniczych i redukcji zużycia energii.

więcej
23 listopada 2022

Kulinarne świętowanie niepodległości zakończone

Do niedzieli 20 listopada trwał Tydzień Kuchni Polskiej, specjalna akcja MAKRO związana z obchodami Święta Niepodległości. Wzięło w niej udział blisko 400 restauracji z 224 miast. W promocję akcji zaangażowanych było 15 ambasadorów oraz ponad 50 influencerów. Akcji towarzyszyła szeroka kampania marketingowa.

więcej
8 listopada 2022

Tak było na Przedsmaku Tygodnia Kuchni Polskiej

Tydzień Kuchni Polskiej już za kilka dni. Startujemy dokładnie 11 listopada, w Święto Niepodległości. Wcześniej w Warszawie i Krakowie odbyły się dwa wydarzenia branżowe o wspólnej nazwie Przedsmak Tygodnia Kuchni Polskiej. Była to idealna okazja, by poznać bogactwo i różnorodność kuchni polskich regionów.

więcej
2 listopada 2022

ODIDO Expo dobiegło końca

9 sierpnia br. w hali MAKRO w Gdyni pojawił się po raz pierwszy sklep modelowy ODIDO w celu przybliżenia klientom nowego formatu franczyzowego. W ODIDO Expo wzięło udział ponad 500 uczestników, a na portalach branżowych odnotowano blisko 250 tys. odsłon informacji dotyczących tego wydarzenia.

więcej
24 października 2022

Setny sklep ODIDO w nowym formacie otwarty

Sieć franczyzowa ODIDO w nowym modelu franczyzowym prężnie się rozwija. W sobotę, 22 października odbyło się otwarcie setnego sklepu w niej formule pod pomarańczowo-zielonym szyldem. Jest on zlokalizowany w Kobyłce, pod Warszawą.

więcej