Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
2023-01-01

Archiwum komunikatów:

28 listopada 2023

Kolejna edycja Tygodnia Kuchni Polskiej dobiegła końca

Do niedzieli 26 listopada trwał Tydzień Kuchni Polskiej, specjalna akcja organizowana przez sieć hurtowni MAKRO Polska z okazji Święta 11 listopada. Wzięło w niej udział ponad 400 restauracji z całej Polski, które przygotowały kilka tysięcy dań kuchni polskiej w ramach kulinarnych obchodów Święta Niepodległości.

więcej
27 listopada 2023

Franczyza, która nie ogranicza i nie wymusza zmian. Wywiad z Agnieszką Kusaj, właścicielką sklepu ODIDO w Sokolnikach

–  Nawet przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, czy decyzja o przystąpieniu do nowego modelu ODIDO była słuszna. Dużo się zmieniło w wyglądzie naszego obiektu. Sprzedaż skoczyła o 30%, a klienci częściej nas odwiedzają i bardzo chwalą zmiany – zaznacza Agnieszka Kusaj, właścicielka sklepu w Sokolikach, w województwie śląskim.

więcej
22 listopada 2023

ODIDO z kolejnym sklepem ambasadorskim

17 listopada w miejscowości Gryfino koło Szczecina odbyło się otwarcie sklepu ODIDO w nowym formacie. Jest to kolejna ambasadorska placówka tej sieci w regionie zachodniopomorskim. Prowadzą ją Anna i Grzegorz Adamczykowie, związani z marką od 7 lat. ...

więcej
8 listopada 2023

MAKRO Polska poszerza asortyment marki własnej

Sieć hurtowni MAKRO Polska nieustannie rozwija marki własne. Aby zapewnić najwyższą jakość, zarówno produkty jak i dostawcy podlegają licznym kontrolom. Prawdziwym hitem wśród asortymentu marek własnych jest labraks , dorada oraz argentyńska wołowina.  

więcej
7 listopada 2023

Trwa kolejna edycja Szefa dla Młodych Talentów

Szef dla Młodych Talentów to program dedykowany uczniom szkół gastronomicznych. Jego celem jest wsparcie w rozwoju przyszłych szefów kuchni. Uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, lekcjach online oraz warsztatach, organizowanych przez Akademię Inspiracji MAKRO.

więcej
3 listopada 2023

Rusza Tydzień Kuchni Polskiej

Ta kluczowa akcja organizowana przez sieć hurtowni MAKRO Polska w ramach Polskich Skarbów Kulinarnych potrwa do 26 listopada. Bierze w niej udział blisko 400 lokali z całego kraju.

więcej
25 października 2023

MAKRO Polska na Kongresie Szefów Kuchni i Restauratorów

Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów dobiegł końca. To jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej gastronomii odbyło się 24 października w Warszawie. Na stoisku MAKRO Polska odbyły się pokazy kulinarne, które poprowadzili Giancarlo Russo oraz szefowie kuchni Akademii Inspiracji MAKRO.

więcej