Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
2020-01-01

Archiwum komunikatów:

15 grudnia 2020

Zamów na świąteczny stół w ulubionej restauracji – MAKRO Polska zachęca swoich klientów i wszystkich Polaków do wspierania polskiej gastronomii w świątecznym czasie

Od ogłoszonego 23 października ponownego lockdownu sektora gastronomicznego, z wielu lokalizacji płyną sygnały o dramatycznej sytuacji restauracji, barów i  kawiarni. Dlatego właśnie MAKRO Polska występuje z apelem do wszystkich klientów, aby ci wspierali lokale i w te święta zamówili  potrawy u swoich ulubionych szefów kuchni. „Zamów na świąteczny stół” to hasło, pod którym przebiega akcja. Restauracje biorące w niej udział można znaleźć na stronach www.polskieskarby.pl oraz www.makro.pl/zamawiaj-z-dostawa.

więcej
10 grudnia 2020

Niezbędnik dla gastronomii MAKRO realnym wsparciem dla branży

Rozpoczęta na wiosnę br. przez MAKRO Polska akcja edukacyjna wspierania branży, rozwinęła się do dziś w kompleksowy portal wiedzy. Poprzez „Niezbędnik dla gastronomii” MAKRO już od pół roku dzieli się z restauratorami i szefami kuchni przydatną wiedzą.

więcej
26 listopada 2020

METRO ponownie wyróżnione w Dow Jones Sustainability Index

Zrównoważony rozwój to kluczowy element modelu biznesowego METRO AG, co po raz kolejny potwierdzone zostało umieszczeniem firmy w opublikowanym 13 listopada w USA rankingu zrównoważonego rozwoju Dow Jones Sustainability Index (DJSI) w segmencie „Handel detaliczny żywnością i artykułami pierwszej potrzeby".

więcej
10 listopada 2020

Społeczność pracowników MAKRO wobec pandemii

Pracownicy MAKRO w czasie zwiększonych wyzwań dla handlu, spowodowanych sytuacją epidemiczną i ograniczeniami w działaniu gospodarki, codziennie stawiają czoła nowym, bezprecedensowym wyzwaniom. Sieć – jako odpowiedzialny pracodawca – stara się wspierać ich w tym wyjątkowo trudnym czasie.

więcej
5 listopada 2020

Już wkrótce „Tydzień Kuchni Polskiej”

Jak co roku z okazji Święta Niepodległości, MAKRO Polska organizuje akcję „Tydzień Kuchni Polskiej” (9-15.11.2020). Tym razem jednak, ze względu na obostrzenia związane z epidemią i sytuację polskiej gastronomii, wydarzenie będzie okazją do pokazania solidarności w obliczu kryzysu.

więcej