Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
20 stycznia 2010, 09:31

Do końca 2011 roku MAKRO Cash & Carry przeszkoli 1500 pracowników

MAKRO Cash & Carry pozyskało fundusze z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) na realizację przedsięwzięcia szkoleniowego dla osób zatrudnionych w firmie. W czasie 218 dni szkoleniowych w warsztatach weźmie udział 1500 pracowników MAKRO. Projekt potrwa do 2011 roku.

Szkolenia finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego wzbogacą szeroki pakiet szkoleń pracowniczych przygotowywany każdego roku przez MAKRO. W najbliższym czasie realizowane będą cztery moduły szkoleniowe:

  • Profesjonalna Obsługa Klienta – szkolenie kierowane do pracowników w halach, dla których kontakt z klientami jest nieodłącznym elementem codziennej pracy. Celem szkolenia jest zapewnienie jeszcze lepszej obsługi biznesowym klientom MAKRO Cash & Carry. Podczas warsztatów szczególny nacisk kładziony będzie na profesjonalną komunikację z klientem.
  • Przywództwo – warsztat dla menedżerów i kierowników, którego celem jest doskonalenie umiejętności menedżerskich.
  • Zarządzanie Projektami – szkolenie adresowane do osób, które w ramach swoich codziennych zadań kierują złożonymi projektami.
  • Zarządzanie wiekiem – szkolenie przygotowane z myślą o Kierownikach Działów Personalnych w halach MAKRO i zespołach Pionu Personalnego w Biurze Zarządu.

Europejski Fundusz Społeczny (EFS) to jeden z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, którego głównym zadaniem jest rozwój społeczeństw w krajach wspólnoty. W ramach EFS podejmuje się działania mające na celu m.in. przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu czy wyrównywanie szans na rynku pracy.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska