Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
20 listopada 2014, 14:21

MAKRO partnerem SZLACHETNEJ PACZKI

MAKRO partnerem SZLACHETNEJ PACZKI

Warszawa, 20 listopada 2014 r.: Już po raz czternasty tysiące polskich rodzin otrzyma wsparcie w ramach SZLACHETNEJ PACZKI. W tym roku MAKRO Cash & Carry, jako jedyna sieć hurtowa, po raz kolejny została partnerem akcji.

Sieć hurtowni MAKRO po raz kolejny czynnie włączyła się w akcję. Oprócz wsparcia finansowego, firma podjęła dodatkowe działania zachęcające swoich klientów do przyłączenia się do projektu oraz ułatwiające skompletowanie paczki. W ramach współpracy MAKRO wyjątkowo umożliwi darczyńcom i wolontariuszom skorzystanie z korzystniejszych cenowo zakupów w swoich hurtowniach, co na co dzień nie jest możliwe z uwagi na konieczność posiadania karty Klienta MAKRO.

Dla wszystkich, którzy chcą pomóc i tak jak MAKRO dołączą do SZLACHETNEJ PACZKI przygotowaliśmy specjalne kody umożliwiające wejście do hurtowni MAKRO na terenie całej Polski. Dzięki temu będą oni mogli skorzystać z oferty, która dotychczas była dostępna tylko dla właścicieli firm i co równie ważne, w jednym miejscu skompletować całą zawartość paczki dla wybranej rodziny. Warto pamiętać, że na listach potrzeb rodzin znajdą się nie tylko produkty spożywcze, ale również prośby o chemię gospodarczą, ubrania, artykuły szkolne czy RTV/AGD. Jestem przekonany, że nasza bogata oferta ułatwi darczyńcom przygotowanie ich paczek – mówi David Boner, Prezes MAKRO Cash & Carry.

Kody kreskowe znajdują się na liście potrzeb danej rodziny (listę można wydrukować po wybraniu rodziny na www.szlachetnapaczka.pl) oraz na ulotkach dołączonych do zakupów zrobionych w sklepie internetowym MAKRO. Jeden kod umożliwia wejście dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie danej paczki. Dodatkowo we wszystkich halach znajdą się materiały marketingowe promujące akcję oraz zachęcające do włączenia się do akcji i wsparcia potrzebujących rodzin. Ich lista dostępna będzie od 22 listopada br. na stronie SZLACHETNEJ PACZKI.

- Współpraca z MAKRO to coś więcej niż zwykłe partnerstwo. Cieszymy się, że teraz jesteśmy jedną drużyną, która razem z tysiącami wolontariuszy, darczyńcami i dobroczyńcami z całej Polski zmienia świat na lepsze - mówi Linda Czerner, p.o. Dyrektor Działu Budowania Relacji Partnerskich Stowarzyszenia WIOSNA.

 

 

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska