Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
5 kwietnia 2019, 09:17

Urodziny Akademii Inspiracji MAKRO z Michelem Moran

Urodziny Akademii Inspiracji MAKRO z Michelem Moran

Akademia Inspiracji MAKRO w Warszawie zaprasza do wspólnego świętowania 2. rocznicy obecności na rynku gastronomicznym. Z tej okazji przygotowano tematyczne warsztaty m.in. z udziałem gościa specjalnego – Michela Moran.

 

Dwa lata temu Akademia Inspiracji MAKRO w odświeżonej odsłonie zainaugurowała swoją działalność. Od tamtej pory oferuje kompleksowe, merytoryczne i praktyczne warsztaty dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Klienci rozwijają swoje umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów  w ramach dopasowanych do indywidualnych potrzeb szkoleń. Akademia nieustannie doskonali swoją ofertę, aby dostosować się do uwarunkowań rynku i jeszcze lepiej wspierać biznes klientów. Każdego roku w warsztatach bierze udział ponad 1500 klientów i 4000 pracowników MAKRO.

 

Z okazji 2. urodzin zespół Akademii zaprasza wszystkich klientów, partnerów i sympatyków do wspólnego świętowania. Już 9 kwietnia warsztaty dla gości poprowadzą: Tomasz Habdas, Tomasz Noga, Anna Dębska i Sylwia Bochowicz-Kubiak. Uznani przedstawiciele świata gastronomii podzielą się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i ekspercką wiedzą. Tematyka zajęć obejmuje szeroki zakres zagadnień: od zarządzania finansami w lokalu po szkolenia baristyczne, sommelierskie i barmańskie. Urodzinowe warsztaty i pokaz kulinarny przygotuje gość specjalny – Michel Moran, ceniony restaurator i osobowość medialna.

 

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u Akademii Inspiracji na Facebooku: www.facebook.com/AkademiaInspiracjiMAKRO. Zapisy na warsztaty oraz terminarz szkoleń dostępne są na stronie internetowej: www.akademia-inspiracji-makro.pl.

 

Partnerami wydarzenia są: Heinz i Pudliszki, czołowe przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, Rational, wiodący producent pieców konwekcyjno-parowych oraz studio kreatywne Procooking Media.

 

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska