Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
8 maja 2019, 10:00

MAKRO Polska poszerza asortyment produktów ekologicznych

MAKRO Polska poszerza asortyment produktów ekologicznych

Sieć hurtowni MAKRO Polska wprowadziła do sprzedaży nowe produkty marki Rioba – herbaty i syropy pochodzące z rolnictwa ekologicznego. W ofercie firmy znalazły się artykuły w kilku wariantach smakowych, stworzone z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w lokalach gastronomicznych.

 

Portfolio marki Rioba poszerzyło się o herbaty i syropy barmańskie ze znakiem BIO. Certyfikacja gwarantuje, że asortyment został wytworzony z poszanowaniem środowiska naturalnego. Tym samym firma daje klientom dostęp do żywności najwyższej jakości i możliwość dokonywania świadomych wyborów konsumenckich.

 

W ofercie pojawiło się kilka rodzajów herbat pochodzących z rolnictwa ekologicznego: zielona parzona na kwiatach jaśminu, ziołowa rumiankowa z dodatkiem skórki cytryny, ziołowa z anyżem i miętą oraz zielona z trawą cytrynową i imbirem. Napary inspirowane azjatyckimi nutami smakowymi sprawdzą się świetnie z dodatkiem lodu i ulubionego słodzika. Asortyment sieci wzbogacił się także o syropy BIO Rioba. Produkty dostępne są w pięciu wariantach smakowych: trzcinowym, cytrynowym, karmelowym, truskawkowym i grenadina. Proces ich produkcji jest w pełni ekologiczny. W swoim składzie zawierają jedynie wodę, naturalny cukier trzcinowy, soki owocowe i aromaty. Doskonale pasują do drinków na zimno oraz napojów na ciepło.

 

Marka Rioba przeznaczona jest do użytku w kawiarniach, restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych. Portfolio marki obejmuje wysokogatunkowe kawy, aromatyczne herbaty, syropy barmańskie, soki, akcesoria i dodatki, takie jak cukry, słodziki, ciasteczka oraz filiżanki i serwetki.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska