Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
2 listopada 2022, 11:43

ODIDO Expo dobiegło końca

ODIDO Expo dobiegło końca

9 sierpnia br. w hali MAKRO w Gdyni pojawił się po raz pierwszy sklep modelowy ODIDO w celu  przybliżenia klientom nowego formatu franczyzowego. W ODIDO Expo wzięło udział ponad 500 uczestników, a na portalach branżowych odnotowano blisko 250 tys. odsłon informacji dotyczących tego wydarzenia.

 

W ramach ODIDO Expo sklepy pokazowe pojawiły się w halach w Gdyni, we Wrocławiu, w Rzeszowie i w Ząbkach. Były one wierną repliką sklepu, dzięki temu klienci mieli okazję przekonać się, jak wygląda w pełni wyposażone wnętrze oraz poznać nowe funkcjonalności. W sklepie modelowym uczestnicy ODIDO EXPO mogli także obejrzeć oferowane przez sieć rozwiązania gastronomiczne oraz posłuchać o systemie do zarządzania nim.

 

ODIDO Expo cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Sklep modelowy odwiedziło ponad 500 uczestników. Dodatkowo zorganizowano 40 spotkań z klientami, podczas których mogli dowiedzieć się więcej na temat nowego formatu sieci ODIDO m. in. o unikatowej ofercie dotyczącej współfinansowania wyposażenia sklepu czy profitach polegających na wzroście sprzedaży i osiąganej marży.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska