Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
14 lutego 2023, 12:53

Znamy laureatów konkursu ODIDO „Zostań Mistrzem Zakupów”

 Znamy laureatów konkursu ODIDO „Zostań Mistrzem Zakupów”

7 lutego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Zostań Mistrzem Zakupów”. Akcja była skierowania do wszystkich franczyzobiorców działających w ramach sieci ODIDO. Łączna wartość nagród konkursowych przekroczyła 500 tys. zł, a nagrodami głównymi były auta dostawcze.

 

Konkurs „Zostań Mistrzem Zakupów” to ogólnopolska akcja skierowana do franczyzobiorców sieci ODIDO. Trwał on od 1.09. do 30.11.2022 r. Informacje o konkursie pojawiły się między innymi na stronie internetowej, w mobilnej aplikacji MAKRO Polska oraz były przekazywane w kontakcie bezpośrednim przez Przedstawicieli Handlowych MAKRO.

 

Jak podkreśla Robert Dąbek, Dyrektor ds. Franczyzy w MAKRO Polska – Organizując konkurs chcieliśmy podziękować franczyzobiorcom za ich wkład i zachęcić ich do dalszej współpracy.

 

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniono 2 laureatów nagrody głównej, są to właściciele sklepów ODIDO w Gdyni i w Żorach, którzy wygrali samochody marki: Opel VIVARO i Opel COMBO CARGO XL.

 

Łączna wartość nagród konkursowych przekroczyła 500 tys. złotych.  Zależało nam, żeby nagrody były atrakcyjne dla uczestników – dodaje Robert Dąbek. Dlatego pozostali uczestnicy mieli szansę wygrać sprzęty elektroniczne, między innymi MacBook Pro czy iPhone 13 Pro.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska