Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów

Informacja przeznaczona dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

1 września 2023, 11:37

MAKRO Wine Club – program dla profesjonalnej gastronomii

MAKRO Wine Club – program dla profesjonalnej gastronomii

MAKRO WINE CLUB to wyjątkowa inicjatywa, dedykowana przedstawicielom profesjonalnej gastronomii, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu enologii. To nie tylko bogata wiedza o alkoholach z całego świata, ale również pełen pakiet porad, akcesoriów oraz usług.  

 

Program MAKRO Wine Club powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów. Jak podkreśla Krzysztof Zysiak, ekspert w MAKRO Wine Club: „Głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług.” Dodaje, że: „Naszym zdaniem wino jest integralną częścią posiłku. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową gamę, która została skrupulatnie dobrana, aby uzupełniać i uwydatniać smaki. Zależało nam, aby nasza oferta była różnorodna i pasowała do każdej potrawy oraz podniebienia.”

 

MAKRO Wine Club to również zespół doświadczonych sommelierów. Pełni pasji i wiedzy chętnie przeprowadzą klientów przez zawiły świat wina, oferując spersonalizowane porady i rekomendacje. Członkowie klubu otrzymują również dostęp do win w kegach, potrzebnych akcesoriów oraz możliwość udziału w cyklicznych szkoleniach i wsparcie przy tworzeniu karty win czy podczas degustacji komentowanych.

 

- Jesteśmy dumni, że wyprzedzamy konkurencję i w ofercie MAKRO Wine Club klienci znajdą wina zgodne z najnowszymi, światowymi trendami. Nasz zespół ekspertów skrupulatnie bada i wybiera je w oparciu o zmieniające się gusta i oczekiwania, zapewniając dostęp do najbardziej poszukiwanych rodzajów i smaków trunków – dodaje Krzysztof Zysiak.

 

W MAKRO Wine Club eksperci wiedzą, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego poziomu cen. Dla członków klubu są one stałe, niezależnie od formy dostawy, co umożliwia im wcześniejsze rozplanowanie budżetu.  

 

Jak wskazuje Krzysztof Zysiak: „Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie kluczowa jest wygoda. Dlatego zapewniamy członkom klubu możliwość składania zamówień drogą elektroniczną. Zamawiarka MAKRO Wine Club jest łatwa w obsłudze i sprawia, że dostęp do ulubionych win jest w zasięgu kilku kliknięć.”

 

Dołączenie do MAKRO WINE CLUB oznacza rozpoczęcie kulinarnej przygody, poprzez poznanie świata wyjątkowych win, porady ekspertów i bezproblemową obsługę. Więcej informacji na temat programu jest dostępnych na stronie MAKRO Wine Club lub u Przedstawiciela Handlowego.

 

„Informacja handlowa dla przedsiębiorców zajmujących się handlem napojami alkoholowymi”

Załączniki

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska