Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
19 października 2023, 10:27

Akademia Inspiracji w nowej odsłonie już wkrótce

Akademia Inspiracji w nowej odsłonie już wkrótce

Trwa przebudowa Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie. To nowoczesne centrum szkoleniowe dla profesjonalnej gastronomii powstało w 2015 roku. Jego głównym celem jest wsparcie biznesu klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości doświadczeń szkoleniowych oraz podnoszenie kulinarnych i biznesowych kompetencji ich zespołów.

 

Nowe centrum szkoleniowe powstanie w nowoczesnym budynku biurowym w sąsiedztwie hali MAKRO w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie. Z myślą o potrzebach klientów Akademia zostanie wyposażona w innowacyjne sprzęty i rozwiązania.

 

Akademia Inspiracji MAKRO w Warszawie powstała w 2017 roku. To centrum szkoleniowe dedykowane przedstawicielom profesjonalnej gastronomii. Głównym celem jest wsparcie rozwoju biznesu klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości doświadczeń szkoleniowych oraz podnoszenie kulinarnych i biznesowych kompetencji ich zespołów. W ofercie dostępne są między innymi: warsztaty kulinarne, baristyczne, barmańskie czy wspierające zarządzanie lokalem i personelem (finanse restauracji, inżynieria menu, marketing czy fotografia kulinarna).

 

Trenerzy Akademii to eksperci praktycy. Podczas warsztatów uczestnicy poznają narzędzia poprawiające konkurencyjność i efektywność pracy lokalu, zyskują nowe umiejętności oraz wiedzę na temat aktualnych trendów w branży. Otrzymują także pakiet gotowych przepisów, które mogą wykorzystać w swoich restauracjach.

 

Akademia oferuje profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie wyliczania food i beverage costu, tworzenia karty dań, usprawnienia i optymalizacji pracy, audytu gastronomicznego oraz kursy indywidualne dopasowane do potrzeb klientów. 

 

Centrum wspiera także rozwój młodych adeptów sztuki kulinarnej. Organizuje liczne warsztaty oraz konkursy w ramach projektu Szef dla Młodych Talentów adresowanego do szkół gastronomicznych.

 

Więcej informacji na temat nowej odsłony Akademii Inspiracji MAKRO pojawi się już wkrótce.

Załączniki

Zdjęcie 1.jpg
Zdjęcie 1.jpg
Zdjęcie 1.jpg
rozmiar: 1,5 MB
typ: .jpg
Zdjęcie 2.jpg
Zdjęcie 2.jpg
Zdjęcie 2.jpg
rozmiar: 1,6 MB
typ: .jpg
Zdjęcie 3.jpg
Zdjęcie 3.jpg
Zdjęcie 3.jpg
rozmiar: 2,0 MB
typ: .jpg
Zdjęcie 4.jpg
Zdjęcie 4.jpg
Zdjęcie 4.jpg
rozmiar: 1,6 MB
typ: .jpg

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska