Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
29 kwietnia 2014, 12:52

Zwiastun zbliżającego się sezonu letniego – Sezonowy Punkt MAKRO w Lesku już otwarty!

Zwiastun zbliżającego się sezonu letniego – Sezonowy Punkt MAKRO w Lesku już otwarty!

Warszawa, 29 kwietnia 2013 – 25 kwietnia br. sieć hurtowni MAKRO Cash & Carry Polska uruchomiła po raz pierwszy w Lesku sezonową halę małego formatu. Placówka ma charakter platform drive-in i dedykowana jest przede wszystkim klientom z sektora HoReCa i Traders, prowadzącym swój biznes w środowisku górskim w Bieszczadach.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów lokalnych i sezonowych, sieć hurtowni MAKRO, zadecydowała się otworzyć po raz pierwszy Sezonowy MAKRO Punkt na południu kraju. W poprzednich latach sezonowa hala małego formatu funkcjonowała wyłącznie we Władysławowie. Lesko, zwane bramą Bieszczad, to miejscowość ciesząca się dużym zainteresowaniem ze strony sieci lokalnych. Dlatego też to właśnie tam powstanie drugi w Polsce sezonowy MAKRO Punkt.

Sezonowy MAKRO Punkt to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie do klientów z branży gastronomicznej. To właśnie w okresie letnim właściciele punktów gastronomicznych potrzebują stałej dostawy towaru – przede wszystkim napojów, artykułów typu fast food, akcesoriów do grilla, piwa, kawy, herbaty, słodyczy, mrożonek czy produktów jednorazowych. Wszystkie te artykuły dostępne są w Sezonowym Punkcie MAKRO w Lesku usytuowanym przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 48. W razie zapotrzebowania, reagując na potrzeby klientów, asortyment Punktów będzie poszerzany. 

Dodatkowym udogodnieniem dla Klientów jest możliwość zamówienia dowolnego towaru dostępnego w rzeszowskiej hali MAKRO i odebrania go następnego dnia w Sezonowym Punkcie MAKRO. Placówka oferuje również usługę delivery – dostawy bezpośrednio do lokalu oraz tzw. picking, czyli możliwość odbioru przygotowanej partii towaru po uprzednim zamówieniu go drogą telefoniczną.

Sezonowy MAKRO Punkt w Lesku będzie działać do końca sezonu letniego tj. do 30 września br.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska