Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
12 października 2015, 13:56

Akcja śniadaniowa w ramach programu „Razem w biznesie”

Akcja śniadaniowa w ramach programu „Razem w biznesie”

Warszawa, 12 Października: Firma MAKRO w ramach programu „Razem w biznesie”, proponuje poczęstunek w formie śniadania dla wszystkich klientów odwiedzających hale w godzinach porannych.

 

 

Akcja realizowana jest w 22 wybranych obiektach na terenie całego kraju, w godzinach 6:00 – 10:00. Specjalnie przygotowane stoiska pojawiły się przy wejściach do hal i zostały zaprojektowane tak, aby obsługa mogła swobodnie wydawać śniadania oraz ciepłe napoje. Dzięki porannej akcji specjalnej, klienci będą mieli okazję nie tylko spróbować posiłków przygotowanych pod okiem Grzegorza Kazubskiego, szefa kuchni w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO, ale będzie to także czas na rozmowę i konsultację z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi m.in. za rozwój sieci sklepów ODIDO.

 

„ Akcja śniadaniowa jest wyrazem naszych starań, aby bezustannie zwiększać jakość naszych usług i wspierać profesjonalnych klientów w ich codziennej działalności, ale przede wszystkim chcemy w ten sposób uczcić 21. rocznicę działalności MAKRO w Polsce. Mam nadzieję, że propozycja rozpoczęcia dnia od specjalnie przygotowanego, smacznego posiłku, spodoba się naszym klientom” – podsumowuje Eric Poirier, Prezes Zarządu MAKRO Polska.

 

Akcja obejmuje także ekspozycję tygodniowych ofert specjalnych i potrwa do końca października. Szczegółowy harmonogram śniadań oraz dodatkowe informacje dostępne są pod adresem: www.makro.pl/gazetki-i-promocje/razem-w-biznesie

Załączniki

DSC_0612.JPG
DSC_0612.JPG
DSC_0612.JPG
rozmiar: 4,1 MB
typ: .jpg
DSC_0658.JPG
DSC_0658.JPG
DSC_0658.JPG
rozmiar: 4,1 MB
typ: .jpg

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska