Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
3 marca 2017, 11:56

Niepudrowane rękawiczki nitrylowe w ofercie MAKRO

Niepudrowane rękawiczki nitrylowe w ofercie MAKRO

Oferta marki Horeca Select, skierowana do sektora gastronomicznego, została poszerzona o niepudrowane rękawiczki jednorazowego użytku wykonane z nitrylu. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i mogą być używane przez osoby ze skłonnością do alergii skórnych.

Rękawiczki marki Horeca Select, wprowadzone do asortymentu MAKRO, wykonane są z nitrylu. Tworzywo to wykazuje się znaczną wytrzymałością na oddziaływania mechaniczne oraz chemiczne. Rękawiczki nie zawierają lateksu i nie są pudrowane, co minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień skóry lub reakcji alergicznych.

Produkty oferowane przez MAKRO zapewniają komfort użytkowania, w tym wysoką wrażliwość dotykową, odznaczają się elastycznością i dopasowywaniem się do dłoni.

Rękawiczki spełniają wymagania dla wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością suchą oraz zawierającą wodę lub tłuszcze, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w gastronomii.

Produkty przeznaczone są do jednorazowego użytku i można je nabyć w kolorze niebieskim oraz czarnym - każdy w trzech rozmiarach - w opakowaniach zawierających 100 sztuk rękawiczek uniwersalnych.                         

Rękawiczki spełniają wymagania sytemu HACCP i mogą być szeroko stosowane w sektorze HoReCa.          

Załączniki

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska

Słowa kluczowe

MAKRO Polska, MAKRO,