Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
9 października 2017, 11:09

Odkryj nowe miejsca i korzystaj z atrakcyjnych promocji w Dniu Własnego Biznesu

Odkryj nowe miejsca i korzystaj z atrakcyjnych promocji  w Dniu Własnego Biznesu

Już jutro wyjątkowe święto! 10 października odbędzie się światowy Dzień Własnego Biznesu – niepowtarzalna okazja, by poznać ciekawe restauracje czy sklepy oraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji. W Polsce akcję po raz drugi organizuje MAKRO Polska.

6500 ofert specjalnych oferowanych przez 2000 różnych firm – to wszystko czeka na konsumentów w Dniu Własnego Biznesu. Wystarczy wejść na stronę www.dzien-wlasnego-biznesu.pl, by zobaczyć wszystkie biorące udział w akcji restauracje, kawiarnie, sklepy i inne miejsca oraz oferowane przez nie zniżki na usługi, rabaty na zakupy, gratisy, upominki oraz wiele więcej. Promocje przygotowują zarówno przedsiębiorcy z dużych miast, jak i małych miejscowości, dlatego każdy może świętować.

Wyjątkowe oferty dla swoich klientów przygotowało także 1500 sklepów ODIDO. Przy zakupie wybranych produktów marek z portfolio Unilever otrzymają oni mleczko CIF gratis, natomiast do dowolnej Coca-Coli Zero Cukru – plakat lub naklejkę z Robertem Lewandowskim. Na klientów ODIDO czekają także produkty marki Fine Life w promocyjnych cenach.

Dzień Własnego Biznesu obchodzi jednocześnie 26 krajów na całym świecie, m.in. Niemcy, Francja, Włochy i Indie. W Polsce organizatorem tej wyjątkowej akcji jest sieć hurtowni MAKRO Polska. To jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która na celu ma wsparcie przedsiębiorców oraz docenienie wszystkich klientów – zarówno tych stałych, jak i nowych. Akcja pozwala konsumentom poznać ciekawe sklepy, restauracje, kawiarnie czy inne miejsca oraz nabyć produkty i usługi w atrakcyjnych cenach. W efekcie Dzień Własnego Biznesu stanowi innowacyjną formułę, łączącą korzystne rozwiązania zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów.

Więcej informacji oraz interaktywna mapa z promocjami znajduje się na stronie internetowej www.dzien-wlasnego-biznesu.pl.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska