Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
2 grudnia 2013, 10:52

MAKRO Cash & Carry Polska wprowadza płatność kartą w swoich halach

Sieć hurtowni wielkopowierzchniowych MAKRO Cash and Carry Polska S.A. wprowadziła terminale płatnicze do swoich wszystkich hal wielkoformatowych. Umożliwiają one płatność kartami płatniczymi Visa i MasterCard.

- Jestem przekonany, że wprowadzenie do hal MAKRO płatności kartami to kamień milowy w 20-letniej historii naszej sieci na polskim rynku – komentuje David Boner, Prezes MAKRO Cash & Carry Polska. – Przeprowadzone przez nas testy potwierdziły, że nasi klienci oczekują tej zmiany. Większość z nich ma w swoich portfelach karty, podczas gdy MAKRO chce ułatwić im zakupy. Razem z takimi rozwiązaniami jak nasz sklep internetowy, usługa delivery czy franczyza ODIDO, płatność kartą kształtuje multikanałowy charakter naszej firmy, która skupia się na dostosowywaniu swojego modelu do potrzeb klientów – dodaje Boner.

Dotychczas klienci MAKRO mogli realizować bezgotówkowe zakupy jedynie za pomocą wielofunkcyjnej karty Makro Millenium, wydawanej we współpracy Bankiem Millenium. Proces implementacji płatności kartami Visa i MasterCard w halach MAKRO trwał 3 miesiące i został zakończony w listopadzie 2013 roku.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska

Słowa kluczowe

płatność kartą, handel,