Twój Partner w Biznesie

Komunikaty prasowe

12 czerwca 2018

Zwycięzcy drugiej edycji Wyzwania MAKRO Chefa

W drugiej edycji konkursu Wyzwanie MAKRO Chefa wzięło udział 20 szkół z całej Polski, których zadaniem było przygotowanie receptury na danie street food z wykorzystaniem produktów MAKRO Chef i MAKRO Premium. Zdaniem jury najlepsze prace przygotowały zespoły ze szkół w Złotym Potoku, Sokółce i Szczecinie. Nagrody publiczności zdobyły natomiast zespoły z Rawy Mazowieckiej, Szczecina i Turku.

więcej
7 czerwca 2018

Bezpłatna książka edukacyjna wydana przez MAKRO dotarła do wszystkich szkół gastronomicznych w Polsce

Sieć hurtowni MAKRO Polska w ramach programu Szef dla Młodych Talentów wydała książkę edukacyjną „Mix Wiedzy Kulinarnej”. Książkę bezpłatnie otrzymały wszystkie 2100 szkół w Polsce, które kształcą na kierunkach gastronomicznych. Celem książki jest rozpowszechnianie wiedzy o nowoczesnych technikach kulinarnych, produktach z całego świata wykorzystywanych w profesjonalnych kuchniach oraz kulisach pracy w branży HoReCa.

więcej
28 maja 2018

Re-otwarcie hali MAKRO w Opolu

Hala MAKRO w Opolu została poddana przebudowie w ramach długofalowej strategii dostosowania formatów do potrzeb lokalnych rynków. Obiekt zyskał m.in. unowocześniony układ stoisk, większą przestrzeń ekspozycyjną oraz nowe rozwiązania technologiczne. 22 maja odbyło się uroczyste re-otwarcie z atrakcjami dla klientów.

więcej
24 maja 2018

Wino z polskiej winnicy na wyłączność dla MAKRO

MAKRO Polska jako pierwsza sieć handlowa w kraju wprowadziła do stałej oferty polską markę wina produkowaną na wyłączność. Linia Papkin produkowana jest przez lubuską winnicę Saint Vincent. Na półkach hal znajdują się wina ze szczepu Riesling i Regent.

więcej