Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów
28 kwietnia 2014, 12:51

MAKRO otwiera dwa Sezonowe MAKRO Punkty w kwietniu!

MAKRO otwiera dwa Sezonowe MAKRO Punkty w kwietniu!

Warszawa, 28 kwietnia 2014r.: W kwietniu br. sieć hurtowni MAKRO Cash & Carry Polska uruchamia sezonowe hale małego formatu, po raz kolejny we Władysławowie i po raz pierwszy w Lesku. Placówki mają charakter platform drive-in i dedykowane są przede wszystkim klientom z sektora HoReCa prowadzącym biznes w nadmorskich miejscowościach Półwyspu Helskiego oraz w Bieszczadach.

Do tej porySezonowy Punkt MAKRO działał wyłącznie we Władysławowie. Jednak w tym roku, wychodząc na przeciw potrzebom klientów lokalnych i sezonowych, sieć hurtowni MAKRO zadecydowała się uruchomić po raz pierwszy swoją sezonową halę również na południu kraju. Lesko, zwane bramą Bieszczad, to optymalna lokalizacja pod kątem zaopatrzenia klientów profesjonalnych z tego regionu. Dlatego też to właśnie tam powstał drugi w Polsce sezonowy MAKRO Punkt.

Sezonowe Punkty MAKRO to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie do klientów z branży gastronomicznej. To właśnie w okresie letnim restauratorzy, właściciele smażalni i innych punktów gastronomicznych potrzebują stałej dostawy towaru – przede wszystkim napojów, artykułów typu fast food, akcesoriów do grilla, piwa, kawy, herbaty, słodyczy, mrożonek czy produktów jednorazowych. Wszystkie te artykuły dostępne są w Sezonowych MAKRO Punktach we Władysławowie oraz w Lesku. W razie zapotrzebowania, reagując na potrzeby klientów, asortyment Punktów będzie poszerzany.

Dodatkowym udogodnieniem dla Klientów jest możliwość zamówienia dowolnego towaru dostępnego w gdyńskiej lub rzeszowskiej hali MAKRO i odebrania go następnego dnia w Sezonowym Punkcie MAKRO. Placówka oferuje również usługę delivery – dostawy bezpośrednio do lokalu oraz tzw. picking, czyli możliwość odbioru przygotowanej partii towaru po uprzednim zamówieniu go drogą telefoniczną.

Placówki będą działać do końca sezonu letniego tj. do 30 września br. w Lesku oraz do 31 sierpnia br. we Władysławowie. Otwarcie Sezonowego MAKRO Punktu w Lesku odbyło się 25 kwietnia, zaś we Władysławowie odbędzie się 29 kwietnia br.

Kontakt dla mediów

Magdalena Figurna
Magdalena Figurna
Menedżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej
MAKRO Cash & Carry Polska

Słowa kluczowe

Horeca,