Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów

Komunikaty prasowe

10 kwietnia 2024

Akademia Handlu Detalicznego świętuje 2 urodziny

Akademia Handlu Detalicznego to program rozwojowy dedykowany przedstawicielom sił sprzedaży Traders, który został uruchomiony przez sieć hurtowni MAKRO Polska w kwietniu 2020 roku. Jego głównym celem jest wsparcie uczestników w budowaniu praktycznej wiedzy na temat sektora handlu detalicznego.  Od początku działania Akademii w szkoleniach wzięło udział 250 osób. Projekt ma zasięg międzynarodowy i działa w 7 krajach.

więcej
26 marca 2024

Trwa jubileuszowa kampania marketingowa MAKRO Polska z okazji 30-lecia działalności firmy na polskim rynku

„Zmieniło się wszystko. No, prawie wszystko” to hasło najnowszej kampanii, prowadzonej przez sieć hurtowni MAKRO Polska z okazji 30-lecia działalności na polskim rynku. Jej celem jest pokazanie procesu zmian, jakie firma przeszła od momentu otwarcia swojej pierwszej hali w 1994 roku. Kampania realizowana jest w mediach społecznościowych oraz w kanale display przy użyciu dedykowanych kreacji wizerunkowych.

więcej
22 marca 2024

Prowadząc biznes z ODIDO, czujemy się komfortowo. Wywiad z Anną i Grzegorzem Adamczyk, właścicielami sklepu ODIDO w Gryfinie

Dogodna umowa franczyzowa, na nowo zaprojektowane wnętrze i nowoczesny szyld to główne argumenty, wskazane przez właścicieli sklepu ODIDO w Gryfinie, których zapytaliśmy o zalety dołączenia do modelu Elevate. Podkreślili również, że zawsze mogą liczyć na wsparcie doradcy, który pomaga im m.in. w doborze asortymentu i przedstawia najkorzystniejsze oferty.

więcej
20 marca 2024

Warszawska Akademia Inspiracji MAKRO ponownie otwarta

Nowoczesne centrum szkoleniowo-kompetencyjne dedykowane przedstawicielom branży HoReCa znajduje się w nowo otwartej siedzibie MAKRO Polska, przy Alejach Jerozolimskich 186 w Warszawie. Pierwszy pokaz z degustacją odbył się 20 marca. Poprowadził go m.in. Marcin Przybysz, szef kuchni w restauracji Epoka, wyróżnionej w zeszłorocznej edycji przewodnika Michelin.

więcej
19 marca 2024

Kto zdobył tytuł Najlepszej Restauracji 2024?

W tegorocznej edycji plebiscytu wzięło udział blisko 600 restauracji z 15 regionów Polski, spośród których konsumenci wyłonili 23 laureatów. Najwięcej głosów otrzymały: Restauracja & Karczma Staropolska z regionu małopolskiego Restauracja Da Vinci z regionu świętokrzyskiego oraz Restauracja Akcent z regionu pomorskiego.

więcej