Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów

Komunikaty prasowe

23 lutego 2021

MAKRO Polska z certyfikatem dystrybucji produktów ekologicznych

Z końcem stycznia MAKRO Polska zyskało kolejny oręż w „zielonej rewolucji” prowadzonej na półkach sklepowych w halach sieci. To certyfikat potwierdzający zgodę na wprowadzenie na rynek spożywczych produktów ekologicznych, przyznany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji w Pile.

więcej
11 lutego 2021

Jeszcze więcej ekologii w MAKRO Polska

Produkty wybranych marek własnych z oferty MAKRO Polska zyskują nowe, bardziej ekologiczne opakowania. Można je już znaleźć na półkach w halach sieci w całym kraju.

więcej
15 grudnia 2020

Zamów na świąteczny stół w ulubionej restauracji – MAKRO Polska zachęca swoich klientów i wszystkich Polaków do wspierania polskiej gastronomii w świątecznym czasie

Od ogłoszonego 23 października ponownego lockdownu sektora gastronomicznego, z wielu lokalizacji płyną sygnały o dramatycznej sytuacji restauracji, barów i  kawiarni. Dlatego właśnie MAKRO Polska występuje z apelem do wszystkich klientów, aby ci wspierali lokale i w te święta zamówili  potrawy u swoich ulubionych szefów kuchni. „Zamów na świąteczny stół” to hasło, pod którym przebiega akcja. Restauracje biorące w niej udział można znaleźć na stronach www.polskieskarby.pl oraz www.makro.pl/zamawiaj-z-dostawa.

więcej