Twój Partner w Biznesie

Menu
Dla mediów

Komunikaty prasowe

1 września 2023

MAKRO Wine Club – program dla profesjonalnej gastronomii

MAKRO WINE CLUB to wyjątkowa inicjatywa, dedykowana przedstawicielom profesjonalnej gastronomii, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu enologii. To nie tylko bogata wiedza o alkoholach z całego świata, ale również pełen pakiet porad, akcesoriów oraz usług.  

więcej
21 sierpnia 2023

Rusza Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO

Wielka Urodzinowa Loteria ODIDO jest skierowana do wszystkich klientów sieci pod zielono-pomarańczowym szyldem. Do wygrania są nagrody dzienne, tygodniowe oraz główna o wartości trzydziestu tysięcy złotych. Loteria potrwa do końca września.

więcej
2 sierpnia 2023

Sezonowość i lokalność w kuchni roślinnej

Z roku na rok kuchnia wegańska i wegetariańska zyskują na znaczeniu. Jest to stale rozwijający się trend. Największym zainteresowaniem cieszą się mięsne zamienniki na bazie soi lub grochu w połączeniu z azjatyckimi smakami.

więcej
31 lipca 2023

Winostrefa, kącik kawowy i strefa bistro w sklepach ODIDO

Mały punkt gastronomiczny w ODIDO posiada wiele zalet. Dzięki takiej ofercie placówki mogą poprawić rentowność i strukturę marży, zyskując dodatkowe możliwości budowania lojalności konsumentów. Sieć oferuje swoim franczyzobiorcom rozwiązania dopasowane do różnej wielkości sklepów, uwzględniając także ich specyfikę sprzedaży.

więcej
25 lipca 2023

Blisko 600 lokali walczy o tytuł Najlepszej Restauracji 2024

Trwa kolejna edycja plebiscytu Najlepsza Restauracja 2024, organizowanego przez sieć hurtowni MAKRO Polska. Konsumenci odwiedzają blisko 600 lokali znajdujących się na 15 szlakach kulinarnych i oceniają smak potraw, wystrój oraz atmosferę. W poprzedniej edycji wyróżniono 37 restauracji, które zostały zaprezentowane w albumie „Kulinarna podróż po Polsce.”

więcej